ARGENTINA

CAMERA DE SUBPRODUCTOS GANADEROS DELA BOLSA

Delegate - Jaime Sasson, Alternate - Diego Lopez, Contact - Daniel Di Pardo


AUSTRALIA

AUSTRALIAN RENDERERS ASSOCIATION

Delegate - Tim Juzefowicz, Alternate - Julius Rath, Contact - Dennis King


AUSTRALIA

KEITH ENGINEERING PTY LTD

Delegate - David Pinches, Alternate - Derek Henderson


BRAZIL

ABRA

Delegate - Décio Coutinho, Alternate - Lucas Cypriano


BRAZIL

SINCOBESP

Delegate - Gustavo Razzo, Alternate - Guilherme Razzo, Contact - Valdirene Paes


CANADA

CANADIAN RENDERERS ASSOCIATION

Delegate - André Couture, Alternate - Barry Glotman, Contact - Graham Clarke


CHINA

OLYMSPAN

Delegate - Henry Feng


DENMARK

DANISH RENDERERS

Delegate - N.C Leth Nielsen, Alternate - Kjaer Andreasen


DENMARK

HAARSLEV

Delegate - Tony Johnson, Alternate - Henning Haugaard


France

SIFCO

Delegate - Jean Louis Hurel, Contact - Orianne Boulleveau


GERMANY

STN-GERMAN ANIMAL BY-PRODUCTS ASSOCIATION

Delegate - Dr Martin Alm, Alternate - Harald Niemann, Contact - Harald Niemann


INDIA

ALLANSONS LIMITED

Delegate - Rashid Kadami


ISRAEL

FANDANGO COLLECTION& RECYCLING LTD.

Delegate - Shai Medicini, Alternate - Doron Bennett


ITALY

ASSOGRASSI

Delegate - Alberto Grosso, contact  info@assograssi.it


MEXICO

ASOCIACION NACIONAL DE RENDIDORES A.C.

Delegate - Fernando Mendizabal Fernandez, Alternate - Fernando Mendizabal Acebo, Contact - Luis Vera Carrera


NETHERLANDS

DUTCH RENDERERS ASSOCIATION

Delegate - Sjor Beerendonk, Alternate - Richard van Lijssell


NEW ZEALAND

NEW ZEALAND RENDERERS GROUP

Delegate - Alan von Tunzelman, Alternate - Bruce Rountree, Contact - Kevin Cresswell


NORWAY

NORSK PROTEIN AS

Delegate - Lars Aashammer


POLAND

SARIA POLSKA SP.ZO.O.

Delegate - Richard Lachout


SOUTH AFRICA

SARA

Delegate - Piet Kruger, Alternate - Richard Prentis


 SPAIN

ANAGRASA

Delegate - David Cortina Relats, Alternate - Christian Morron Lingi
 


SWEDEN

THE SWEDISH MEATMEAL PRODUCERS

Delegate - Leo Virta, Alternate - N.C Leth Nielsen, Contact - Leo Virta


UNITED KINGDOM

FOODCHAIN & BIOMASS RENEWABLES ASSOCIATION

Delegate - Steve Woodgate, Contact - Nikki Robertson


UNITED KINGDOM

UKRA

Delegate - David Green


UNITED STATES

NATIONAL RENDERERS ASSOCIATION

Delegate -  Tim Guzek, Alternate - C. Ross Hamilton  

Alternate David K. Kaluzny II, Contact - Nancy Foster


VENEZUELA

MINIBRUNO

Delegate - Ignacio Davilla, Alternate - Alves Neri