ARGENTINA

CAMERA DE SUBPRODUCTOS GANADEROS DELA BOLSA

Delegate - Jaime Sasson, Alternate - Diego Lopez, Contact - Daniel Di Pardo


AUSTRALIA

AUSTRALIAN RENDERERS ASSOCIATION

Delegate - Tim JuzefowiczAlternate - Julius RathContact - Dennis King


AUSTRALIA

KEITH ENGINEERING PTY LTD

Delegate - David Pinches, Alternate - Derek Henderson


BRAZIL

ABRA

Delegate - Lucas Cypriano, Alternate - Vinicius Marques de Oliveira


BRAZIL

SINCOBESP

Delegate - Gustavo Razzo, Alternate - Guilherme Razzo, Contact - Valdirene Paes


CANADA

CANADIAN RENDERERS ASSOCIATION

Delegate - André CoutureAlternate - Barry GlotmanContact - Graham Clarke


CHINA

OLYMSPAN

Delegate - Henry Feng


DENMARK

DANISH RENDERERS

Delegate - N.C Leth NielsenAlternate - Kjaer Andreasen


DENMARK

HAARSLEV

Delegate - Tony JohnsonAlternate - Henning Haugaard


France

SIFCO

Delegate - Jean Louis HurelContact - Orianne Boulleveau


GERMANY

STN-GERMAN ANIMAL BY-PRODUCTS ASSOCIATION

Delegate - Harald NiemannAlternate - Dr Martin AlmContact - Harald Niemann


INDIA

ALLANSONS LIMITED

Delegate - Rashid Kadami


ISRAEL

FANDANGO COLLECTION& RECYCLING LTD.

Delegate - Shai MediciniAlternate - Doron Bennett


ITALY

ASSOGRASSI

Delegate - Alberto Grosso, contact  info@assograssi.it


MEXICO

ASOCIACION NACIONAL DE RENDIDORES A.C.

Delegate - Fernando Mendizabal Fernandez, Alternate - Fernando Mendizabal Acebo, Contact - Luis Vera Carrera


NETHERLANDS

DUTCH RENDERERS ASSOCIATION

Delegate - Sjor BeerendonkAlternate - Richard van Lijssell


NEW ZEALAND

NEW ZEALAND RENDERERS GROUP

Delegate - Alan von TunzelmanAlternate - Bruce RountreeContact - Kevin Cresswell


NORWAY

NORSK PROTEIN AS

Delegate - Lars Aashammer


POLAND

SARIA POLSKA SP.ZO.O.

Delegate - Richard Lachout


SOUTH AFRICA

SARA

Delegate - Piet Kruger, Alternate - Richard Prentis


 SPAIN

ANAGRASA

Delegate - David Cortina Relats, Alternate - Christian Morron Lingi
 


SWEDEN

THE SWEDISH MEATMEAL PRODUCERS

Delegate - Leo VirtaAlternate - N.C Leth NielsenContact - Leo Virta


UNITED KINGDOM

FOODCHAIN & BIOMASS RENEWABLES ASSOCIATION

Delegate - Steve WoodgateContact - Nikki Robertson


UNITED KINGDOM

UKRA

Delegate - David Green


UNITED STATES

NATIONAL RENDERERS ASSOCIATION

Delegate -  Tim Guzek, Alternate - C. Ross Hamilton  

Alternate David K. Kaluzny II, Contact - Nancy Foster


VENEZUELA

MINIBRUNO

Delegate - Ignacio Davilla, Alternate - Alves Neri